December 2017

Teorie: EXO Red Force Maze Theory (ČÁST 1.)

17. december 2017 at 20:59 | Chia 지아 |  k-pop teorie
안녕하세요,
dlouho jsem přemýšlela nad tím, zda mám tuhle teorii napsat. Nakonec jsem se rozhodla, že ano. A je to také moje první teorie ohledně jiné skupiny než o BTS, jsem na sebe pyšná. Bez zbytečných řečí a omáčky okolo můžeme začít.

Red Force jsou nepřátelé EXO. Jejich výskyt v klipech sahají až k jejich debutu, budeme se však věnovat rozsáhlejším věcem. Například největší roli mělo red force v klipu Lucky One.EXO jsou v nějaká dalo by se říct laboratoři. Zkoumají jednotlivé členy. Proč asi? Je známo, že mají superschopnosti. A zřejmě Red Force je snaží zmocnit nebo zbavit se jejich sil. V klipu můžeme vidět dívky oblečené do červených prvků (červené pruhy na šatech, silonky, červené ochranné brýle). Rozhodně nás zaujme modrá látka, kterou vpichují Baekhyunovi. Žena tu látku vpichuje, avšak v jiné pozici. Hádám, že to je jenom chyba v natáčení a nějak jim to nedošlo.To je jenom malý detail. Baekhyun není při svém vědomí. Pak se probere, můžeme si povšimnout, že ta látka se pěkně rozpustila a nic není poznat.

Photocard collection update (NOVEMBER 2017)

2. december 2017 at 19:36 | Chia 지아 |  unboxing
안녕 / Zdravím
Nevím, jestli to o mě víte, ale poslední dobou jsem byla zapálená do kupování fotokaret, které většinou dostanete k albu. Původně jsem si ke každému chtěla koupit i alba, ale prodražilo by se to i tak. Jedno fotokarta, pokud je běžné stojí kolem dvou až tří stovek, což je opravdu hodně za jednu pitomou fotku oblíbeného idola. Proto je mnohem lepší, když si ujasníte, jakou chcete vlastně sbírku. Já se třeba rozhodla, že se zaměřím jenom na MONSTA X. Z tama v podstatě sbírám jenom Kihyuna, jelikož je to můj ultimate bias a každá fotokarta pro mě něco znamená.

Monsta X kolekce je pro mě asi největší a nejdražší, avšak pro vás to může vypadat nijak. Jednu kartu jsem získala k SHINE FOREVER albu, ale spíše jsem chtěla Kihyuna. Nechám to tak a pak si ho někdy koupim, lol.

MONSTA X SHINE FOREVER | Shine forever ver. Group Photo