October 2017

My Dorama Update (September - October)

27. october 2017 at 20:29 | Chia 지아 |  kdramas
안녕 / Zdravím
Jsem zpátky s mým blogováním. Je to poněkud zvláštní, ale poslední dobou jsem celkem produktivní, co se týká psaní příběhů a teď jsem se vrátila zpátky na blog. Pochybuji, že si to někdo přečte. Také po večerech na intru koukám na seriály.


Na tuhle doramu jsem se neměla koukat. Ani v plánu jsem to neměla. Bylo to celkem spntánní, když jsem na ni klikla. A je dokonce i celkem humorná, což jsem neočekávala. A heleme se je tam i další člen EXO, tentokrát však Jongin, neboli Kai. On je takové zlatíčko, omg. Já jsem si ho doslova za poslední dobu zamilovala.
Děj je zajímavý. Kai se svojí sestrou se odstěhují ze Soulu do menšího města, kde začnou chodit i na školu. Ta škola je, ale zvláštní v tom, že na začátku roku musí udělat takovou zkoušku. :D Jestli se to tak dá nazvat. Musí si vlézt do rakve a musí přemýšlet o svém životě atd.

Já pro tuhle doramu nemám snad ani slova. Panebože ta myšlenka je tak dokonalá. Je tam má oblíbená Suzy, takže co víc si jen můžu přát. Nam Hongjoo je dívka, které se jako normálnímu člověku zdají sny. Avšak její sny se postupně stávají reálnými. Naproti jejího domu se nastěhuje muž, jenž se mu začne dít úplně to samé. Je to fakt skvělé a proto vám to doporučuji. Několikrát jsem si pobrečela.