Fav kpop girl groups

9. august 2017 at 13:42 | Chia 지아
안녕/ Zdravím
Mám tu pro vás speciální jakože článek, jelikož jsem zjistila, že poslední dobou poslouchám jenom holčičí skupiny. I když by to mělo být přesně naopak. Takže se s vámi ráda podělím o mé oblíbené skupiny + přihodím k nim, proč je zrovna mám ráda a můj oblíbený song, tak můžeme začít.

1) RED VELVET
Naprosto miluji red velvet, jelikož mají strašně moc chytlavé písničky. Pokud se můžu považovat za Ultimate ReVeluv, tak to právě jsem a nestydím se za to. Všechny děvčata jsou strašná zlatíčka. Mám ráda všechny, ale za svého biase považuji Wendy, kvůli jejím vokálům. Jinak Yeri je strašný Savage, že to není ani možná. Její charakter by se dal přirovnat mně. Můj nejoblíbenější song je Automatic a potom mám ráda Lucky Girl a You Better Know.
2) TWICE
Twice je taky hodně povedená skupina. Jejich songy mám ráda kvůli jejich barevnosti, chytlavosti a roztomilosti. Můj bias je Jeongyeon, protože je to královna. A nechápů, proč ji tak ignorují a má tak málo lines. Jejich písničky a choreografie jsou lehce zapamatovatelné, takže kdo by chtěl začít tančit nějaké kpop choreografie, tak doporučuji na 100% Twice. Naprosto zbožňuji písničku Signal. jjirit jjirit jjirit

3) GFRIEND
Gfriend musí každý znát. Jejich písničky jsou plné lásky a nevinnosti. Bohužel v téhle skupině nemám žádného biase a asi to je správně. Takže rozhodně tuto skupinu doporučuji. Rozhodně mám někdy v plánu si pořídit jejich album. Moje oblíbená píseň je Navillera.


4) DREAMCATCHER
Když si poslechnete písničky této skupiny, tak okamžitě zjistíte, že je to naprosto něco nového! Ještě můžu s hrdostí říct, že je to jedna z těch nejlepších skupin, co debutovala v roce 2017. A taky je to naprostý opak Gfriend. Jde vidět, že si holky osvojily konečně dark koncept. Jen si nějakou písničku od nich poslechnete a už se do nich zamilujete.5) LOONA
V tuto chvíli tohle v podstatě jedna celková skupina. Jedná se spíše o koncept typu "girl of the month". Nakonec až budou dívky kompletně představeny, tak budou vystupovat jako jedna skupina, pokud se nepletu. Jen co mě zaráží, to že se všechny hodí na solo debut. :)

6) GIRLS´ GENERATION (SNSD)
Tuto skupinu musí znát každý. Jedná se o tyto talentované královny, ah, jak já je moc miluji, to není ani možné. Můj bias z nich je Seohyun a Sooyoung. Před několika dny měly comeback, který stojí rozhodně za to. Oslavily svoje 10. výročí. Moje oblíbené písničky jsou Gee, Into The New World, Mr. Mr. a Galaxy Supernova.

7) PRISTIN
Další talentovaná skupina, která si našla místo v mém srdci. Přeci jenom dvě z nich už byly ve skupině se jménem I.O.I (pokud někdo zná). Naučila jsem se jejich choreografii na Wee Woo. Rozhodně stojí za poslechnutí. Dokonce i Black Widow je skvělý song. Můj bias je Roa.


8) WJSN (COSMIC GIRLS)
Holky jsem si doslova zamilovala jen nedávno. Jejich songy jsou strašně chytlavé a aesthetic. Nejradši z dívek mám Exy, jelikož je to v podstatě můj idol v rapování. Byla v Unpretty Rapstaer, jestli někdo zná.

9) BLACKPINK
Tuhle k-pop dívčí skupinu zná v poslední době úplně každý. Jejich fandom se jmenuje BLINK, což je hrozně cute. Znám je o jejich debutu, protože datum kdy debutovaly, je stejný datum jako když jsem se dostala aktivně do kpopu. Můj bias je Rosé a potom i Jisoo, jelikož je hrozně vtipná a taková free spirit. lol

10) 2NE1
Ony mi hrozně moc chybí... omg... to je škoda, že opustily svět kpopu. lol Měla jsem je a mám je pořád ráda. Jsou hrozně talentované. Moji biasové jsou Minzy a Dara. Vždycky když slyším jejich poslední song, tak se mi chce plakat. Gotta be you a Fire, jsou moje srdcovky.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama