August 2017

Fav kpop girl groups

9. august 2017 at 13:42 | Chia 지아
안녕/ Zdravím
Mám tu pro vás speciální jakože článek, jelikož jsem zjistila, že poslední dobou poslouchám jenom holčičí skupiny. I když by to mělo být přesně naopak. Takže se s vámi ráda podělím o mé oblíbené skupiny + přihodím k nim, proč je zrovna mám ráda a můj oblíbený song, tak můžeme začít.

1) RED VELVET
Naprosto miluji red velvet, jelikož mají strašně moc chytlavé písničky. Pokud se můžu považovat za Ultimate ReVeluv, tak to právě jsem a nestydím se za to. Všechny děvčata jsou strašná zlatíčka. Mám ráda všechny, ale za svého biase považuji Wendy, kvůli jejím vokálům. Jinak Yeri je strašný Savage, že to není ani možná. Její charakter by se dal přirovnat mně. Můj nejoblíbenější song je Automatic a potom mám ráda Lucky Girl a You Better Know.


MONSTA X: Shine Forever

7. august 2017 at 19:15 | Chia 지아 |  unboxing
안녕 / Zdravím
Takže mám tu pro vás další unboxing, kde se vám chci podělit s touhle radostí. Mám takový pocit, že poslední dobou alba od Monsta X obsahují celkem hodně. Hlavně Shine Forever Repackage a Beautiful. Čili je to celkem výhodné než si koupit jenom album ve kterém je pouhá fotokarta. Nevím, proč ale mám takovou chuť si koupit všechny alba od nich (max jednu verzi). Dokonce jsem chvíli litovala i toho, že jsem si koupila YNWA od BTS. Takže tak, ale na toto vyjádření chystám jiný článek soo...

(ignorujte mé skvěle nalakované nehty. :D)