Tančím a moje růžové vlasy

13. july 2017 at 19:47 | Chia 지아 |  just like tt
안녕/ Zdravím
Je to zřejmě pro vás šok, ale doopravdy... jsem na živu. Přeci jenom jsou prázdniny a každý si je chce nějak užít. Hah, celou dobu sedím doma a brečím nad tím, že nemám co dělat. Takže já si je asi nikdy neužiji, jelikož jsem zvyklá na to, že jsem doma a na dovolené vůbec nejezdíme takže tak.
Chci se s vámi podělit o moje zájmy a to je za poslední dobou tanec. Asi určitě každý fanoušek kpopu zažil to, že se podle tutoriálů na youtube chtějí naučit choreografii od oblíbence. A já nejsem samozřejmě výjimkou. Především se, ale věnuji girl group choreografiím. Třeba jsem se za den naučila TT, Signal od Twice a Wee Woo od Pristin (nějak je mám teď v srdíčku). Jako není to tak skvělé, jak tancují naši miláčkové, ale myslím, že se to dá. Celkem funny je na tom to, že když jsem byla menší, tak jsem tančila balet, ale přestalo mě to bavit. A najednou asi po šesti letech se rozhodnu tančit... Je to fak vtipný, nekecám. Ještě jsem totiž ztratila tu svoji ohebnost + jsem mnohem vysoká než před tím. To mi připomíná, že jsem se chtěla natočit, jak tančím, ale... jaksi se mi nevlezla hlava do záběru. Dokonce jsem i se svými tanečními kreacemi vystupovala. Myslím, že to pohoršilo malé dítka, jelikož jsem s tím tancem vystupovala na školní akademii, pokud to někdo zná. Ukradli jsme nějakou choreografii z 1MILLION studio, pokud to někdo znáte. Dala bych vám z toho vystoupení tady video, ale nechci riskovat, to že byste oslepli, hih.

Trochu aesthetic, heh, moje foto.
v celém článku máte pokračování o mých vlasech


Teď budu psát o tom, jak mi sestra doma obarvila vlasy na pastelově růžovou až meruňkovou. Takovou změnu jsem chtěla už dlouho, ale počkala jsem až do prázdniny, protože kdyby moji spolužáci viděli, že mám něco jiného na hlavě, tak by mě odsoudili. Takže přírodně jsem bruneta, jak už asi spousta z vás může vědět. A asi mám takový ten typ obličeje, že mi sluší jakákoliv barva. Čili bych mohla být blondýna, bruneta... Yas, další krok k tomu, abych byla kpop idol. Juuj. Ještě musím vypilovat to zpívání. Můžete mi napsat do komentářů názor na to jak vypadám. lol

s cute filtrem z SNOW

Prosím omluvte to, ale musela jsem tam dát jemnou cenzuru. Jelikož jsem se tam tvářila, jak kaktus.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Aya Aya | Web | 19. july 2017 at 11:20 | React

Awww, tento odstín mám strašně ráda, pěkný krok ke změně! :3 Já jsem taky bruneta, mám ještě tmavší vlasy než ty a  podle mě světlá barva by mi asi moc neseděla (co jsem si zkoušela blond paruku, tak to bylo meh meh :D), ale možná se nakonec někdy přiměju i k takové jemnější změně, i když co jsem starší, tak se mi do toho barvení vůbec nechce, bojím se, že si tím až moc zničím vlasy, protože jsem čekala tolik let, než mi ty zničené a pak ostříhané dorostou. ;___; Takže tiše závidím. :D Btw ta pink kšilta je skvělá. :3 A prostřední foto (ta s filtrem?) se nezobrazuje~

2 Chia  지아 Chia 지아 | Web | 19. july 2017 at 21:50 | React

[1]: Děkuji. :3 Já jsem taky na poslední chvíli přemýšlela o tom, jestli si to nerozmyslím, ale nakonec jsem si řekla, že ne. Původně jsem měla zůstat jenom s blonďatou. :D Mimochodem děkuji za upozornění, nějak jsem si nevšimla toho, že se nezobrazuje. :)

3 Loan Loan | Email | Web | 8. august 2017 at 18:34 | React

Plánuji jít na full head pastelovou pink už asi 2 roky. Tenhle rok jsem si řekla, že bych to mohla konečně uskutečnit. Ale všimla jsem si, že teď růžová zas nějak jede, takže s tím počkám další rok.^^ Ale zkusila jsem si nabarvit konečky a vypadalo to krásně.
Nemohla jsem si taky nevšimnout, kde se zmiňuješ, že by tě spolužáci kvůli barvě vlasů odsuzovali. Já svoje brutální obarvení udělala 2 měsíce před prázdninami. No samozřejmě všichni koukali jak péro z gauče a koukají ještě teď, když procházím. Docela vtipný.
Proč to zmiňuju je to, že by ses neměla bát ani stydět za něco, co tě dělá takovou jakou jsi. Já i přes nesouhlas rodičů si doma na hlavě chodim s čím se mi zachce. Lidi tě budou vždycky odsuzovat, ale věř že ti to může být ukradený. Když to chceš a líbí se ti to, tak do toho jdi.
Jinak to máš fakt hezky nabarvený. To je snad jediný důvod, proč evropanům závidím. Vždycky vám ty barvy hezky chytnou. :D

4 Chia  지아 Chia 지아 | Web | 9. august 2017 at 13:15 | React

[3]: No je pravda, že to má teď skoro každý. :D Já bych klidně šla taky do toho, že bych si obarvila celou hlavu, ale v té době jsem byla ještě na základce. Vím, že bych neměla hledět na ostatní, ale prostě neudělala bych to i tak. Jdu na střední a teď si budu dělat s vlasy co chci. :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement