Teorie: Blood Sweat & Tears (ČÁST 3.)

9. may 2017 at 22:57 | Chia 지아 |  k-pop teorie
Já už jsem si myslela, že je po všem, když ale kluci vydali japonskou verzi Blood Sweat & Tears - všechno se změnilo. Přicházím s novou teorií a toto je tedy třetí část (zřejmě budou dvě, opět). Jen chci říci, že jsem z části pracovala sama a z části zase ne (něco jsem přeložila z BTS Amino app, pokud někdo zná), jelikož tam bylo spoustu důležitých věcí, na které jsem zapomněla. V této části se budeme věnovat spíše Jinovi a Taemu.
Tak se tedy vrátíme kousek zpět. Můžeme si v klipu všimnout spoustu narážek na klip minulý (ten korejský). Například se tam objevuje spousta křídel. A nebo také na chvíli můžeme spatřit sochu, jež políbil Jin.Snažila jsem si také všechno urovnat v hlavě. Jin, díky políbení této sochy se stal posedlý. Ta socha reprezentuje padlého anděla, démona. (Teď si můžu sama protiřečit, ale aspoň vidíte pokrok v těch teoriích haha).


V japonském klipu si všimneme toho, jak mezi Jinem a Taem probíhá boj. Nejprve tedy vede Jin (omg, to je jak kdybych komentovala nějaký zápas v televizi, ignorujte to. lol), zmlátí jej a na konci se mu omluví. Zřejmě se konečně tomu zlu (padlému andělovi, démonovi) sám postavil, ale Tae mu to vrací bodnutím. Právě mi trklo, že něco podobného jsme viděli i v I Need U, kde Taehyung zabil muže bodnutím.

Pokračujte ve čtení!


Hned na to Taehyunga vidíme s takovým zvláštím úsměvem a dokonce i se samotným nožem. To, že je on to zlo si můžeme vyvodit, když ho kluci drží. Hoseok na něj vystřelí šíp (ano, zavzpomínáme si na minulý klip). Byl zasažen, i když to tedy byla jenom iluze.


Také opět vidíme V-ho, jak je zahalen látkou. Nejspíše si uvědomuje a zároveň i objevuje tu zlou stranu. Čili zřejmě je jisté, že on je posedlý tím démonem. Snaží se dostat na nejvyšší místo v okolí. Toho jsme si mohli všimnout už dávno. Jako například v prologu, kdy následně skočí dolů a nebo v korejském Blood Sweat & Tears, kde seskočí z balkónu.Satan a jeho démoní podvádějí svět a napadají křesťaný. Démoni jsou duchovní bytosti, ale mohou se objevovat ve fyzických podobách. Démoni / padlí andělé jsou Božími nepřáteli, ale jsou to poraženi nepřátelé. Větší je ten, který je v nás, než ti, kteří jsou ve světě.

V bibli je známo, že když je osoba posedlá ďáblem, jde do skupin prasat, ti zešílí a zabijí se utopením. Ano, právě na něco narážím.


druhá část bude zaměřena na ostatní... + rozebereme konec.
Chtěla jsem, aby byla dnešní část kratší, jelikož klip vydali dneska. :)
 

2 people judged this article.

Comments

1 aneko aneko | 10. may 2017 at 15:25 | React

bože to je boží doufám, že to vydáš brzo, protože už mi to celkem zapadá všechno

2 Reita Reita | Web | 13. may 2017 at 19:54 | React

prečítala som si všetky tvoje teórie a zdajú sa mi pravdivé no japonská verzia BST to všetko komplikuje :/ napríklad keď Jin mláti Vho tak mu niečo hovorí.

3 Chia  지아 Chia 지아 | Web | 13. may 2017 at 20:52 | React

[2]: Děkuji za přečtení. A ta slova, co mu Jin říkal bylo " 미안해 ", což znamená, "Promiň." :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama