Playlist (March 2017)

4. may 2017 at 13:00 | Chia 지아 |  playlist
안녕 / Zdravím
Přemýšlela jsem nad tím, že bych se s vámi mohla podělit o seznam písniček, které jsem za minulý měsíc poslouchala pořád dokola. Doopravdy. Když poslouchám několik písniček celý měsíc, tak mi to vůbec nevadí. Což je super, jelikož dříve se mi odposlouchaly.
Začneme písničkou od IU a G-Dragona, což je Palette. Jsem ráda, že jsem na ni narazila. Je hrozně chytlavá a strašně pěkná. IU poslouchám od mých začátků s K-Pop a je to vážně krásná talentovaná a pozitivní slečna. Miluji ji. Z části by se dalo říct, že to je i můj vzor. Dokázala se v tak mladém věku stát v podstatě legendou. A každý IU zná.


Potom jsem se taky vrátila zpátky v čase a po dlouhé době si poslechla písničku Lost Child. To je její debutová písnička, opravdu ta nejkrásnější a srdcervoucí. Je mi líto, že nedostala takový úspěch. Podle ní jsem napsala jednu jednodílovku. Najdete ji ZDE.
Druhá písnička je od mého biase z GOT7. Yugyeom - The Way You Are

Vlastně já jsem to ani nevěděla. Jednou jsem narazila na jeho instagramu na fotku, jež odkazovala na tuto úžasně rytmickou písničku.


Na 100% tuto písničku sem musím zařadit. Sice byla vydána téměř na konci měsíce, ale co. K.A.R.D - Rumor. Já se úplně zamilovala do skupiny K.A.R.D a hlavně super na tom je to, že mé srdce je s nimi od začátku jejich debutu / projektu. Zvláštní je na tom to, že ve skupině se nachází muži i ženy. A sem tam se tam také objevuje takový Hidden člen. Určitě si poslechněte jejich ostatní písničky jako jsou Don´t Recall nebo Oh Na Na.


OH MY GIRL - Coloring Book
Sakra... je opravdu velice chytlavá a stračně cute. Vtipné je na tom to, že jsem se té písničce nejprve vyhýbala, ale nakonec jsem se rozhodla si ji poslechnout a nelituji toho.


Děkuji vám za přečtení tohoto článku. Samozřejmě, poslouchala jsem i ostatní písničky, ale tyto jsem poslouchala pořád dokola. No prostě je to něco úžasnýho.
 

1 person judged this article.

Comments

1 beepinka beepinka | Web | 6. june 2017 at 15:07 | React

První písničku mám ráda :3 A K.A.R.D zbožňuju úplně neskutečně :3 všechny jejich songy :3

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama