Teorie: BTS Lust For Life / Lost In Lust

3. may 2017 at 15:04 | Chia 지아 |  k-pop teorie

안녕
Pokusila jsem se zjistit jaké bude další album BTS. Když se podíváme na twitter, tak se to možná dozvíme. Proklikala jsem pár fotek, které tam přidali. Může se jejich nové album jmenovat Lust For Life. Volně přeložíme jako Chtíč pro život. Tolik odkazů pro tento název jsem nikdy na jejich twitteru neviděla. Podíváme se na nějaké příspěvky a rozebereme je. Nejnovější s touto tématikou je příspěvek od RM, kde sdílel screen ze spotify, na kterém je písnička od Lany Del Rey a The Weeknd se jménem Lust For Life.
Bohužel písnička ještě nemá klip a na youtube jsem ji nenašla. Lust For Life je taktéž biografická kniha (má i filmové zpracování) o slavnému malíři Vincentu Van Goghovi. A jak jsme si už mohli všimnout, tak BTS se inspirují psychickými nemocemi. Třeba hlavní postava v knize Demian od Hermana Hesse, Emil Sinclair byl ztracen v sám sobě. Díky této knize a myšlence vzniklo album WINGS a následovně i album WINGS: YNWA.
Vincent Van Gogh byl duševně nemocný. Trpěl silnými depresemi a dokonce byl i přijat do psychiatrické centra v klášeteře, kde se snažil dát opět dohromady. Kvůli této silné depresi změnil celý svůj styl kreseb a čárky vyměnil za kudrliny. Ty jsou pro něj naprosto typické. Také nemůžu zapomenout na to, že si uřízl jedno své ucho. A samozřejmě spáchal i sebevraždu, po jeho smrti se stal mnohem slavnějším. Jeho poslední slova byla: "Smutek potrvá navždy."K tomu se skvěle hodí tweet, na němž je Tae. Objevuje se na nich několik Van Goghových obrazů. Jako je jeho autoportrét, Hvězdná noc a Ložnice v Arles.
Zde je další zmíňka o Lust For Life a to ještě v HYYH éře. Sice my si můžeme myslet, že je na té zdi napsáno růst, ale je tak napsané Lust. Pokud se podíváte pořádně, tak si všimnete, že to R je přeškrknuté.
Update: Můžeme si zde všimnout i malého o nad u. Měli tím na mysli Lost In Lust?

Další obrázky jako důkaz.


Já si myslím, že by to mohlo být možné. Protože jak jsme si všimli, tak BTS rádi využívají knížky, což je hrozně super. A tak své fanoušky nabádají k tomu, aby začali číst. Mám tím namysli Demian, The Ones Who Walk Away From Omelas.
 

3 people judged this article.

Comments

1 Den Den | Email | Web | 10. may 2017 at 2:01 | React

Já myslím, že to "Růst" za Jooniem fakt není jenom tak (a upřímně mě potěšilo, že je to snad i čeština, lol) a považuju ho za docela dobrý vodítko. Jednak se z něj, jak jsi psala v článku, stanou nahrazením prvního písmenka za L slova "lust" a "lost", a druhak i celá BS&T a YNWA éra byla celá o dospívání (růstu). Takže teď, když už jsou kluci teda konečně "velcí kluci", se jim začnou pěkně zapalovat lejtka chtíčem (a nám ARMYs koneckonců taky :D) Přijde mi to takový pěkný a smyslupný, akorát jestli je to pravda, tak by mohli třeba přijet s tím svým slavným "světovým" turné i do Evropy (což asi není svět nebo co), když nás a našeho jazyku tak sprostě využívaj :DD

Jinak moc pěkně shrnuté, přečetla jsem si i předchozí teorie na BS&T a souhlasím de facto se vším ^3^ Jen tak dále!!

2 Chia 지아 Chia 지아 | Web | 10. may 2017 at 20:27 | React

[1]: No právě, chtěla bych, aby byli v Evropě. Pořád na to čekám. :D
Moje kamarádka mi ten obrázek poslala a já úplně: WOW, český jazyk, hustý. A nakonec v tom bude zřejmě něco jiného. :D Myslím, že kdyby to Lost in Lust / Lust for Life, byl nějaký koncept, tak by to bylo hodně dark a sexy. (Hrozně vhodné pro Taehyunga, Jungkooka, Yoongiho), takže se tomu moc nebráním. :D
Mimochodem děkuji. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement