Spring Day 봄날 (보고 싶다)

2. march 2017 at 15:30 | Chia 지아 |  oneshots
any bts member x reader • alternative title: 보고 싶다 (I Miss You) • 697 slov

No, vyberte si vašeho BTS biase. A pak si přečtěte krátký příběh.
READER POV
Stýská se mi.

Nedokážu na tebe přestat myslet. Zajímá mě, jestli si na mě i přes to všechno nezapomněl. Doufám v to. Nezapomněl si na ty doteky? Nebo na ty horké slané slzy, jež jsem pro náš vztah vyplakala? Nebo snad na ty dlouhé zimní noci strávené společným pozorováním tisíce vloček? Vzpomínáš si ještě na to, když ses s úsměvem válel v třpytu bílého sněhu?

Moc mi tyto dny chybí.

Cítím se osamoceně, když se procházím sama po městě. Potřebuji, aby mě někdo jako ty, držel za ruku a ochránil mě před nebezpečím. Před tím, co na mě v budoucnu číhá. Snažím se cítit bezpečně. Bohužel, nejde to.

Chybíš mi.

Při usínání mám rozsvícené světlo v naší ložnici, kdyby ses rozhodl z ničeho nic vrátit. Nepřestávám mít naději. Také si prohlížím naší fotografii, kterou mám na nočním stolku. Díky ní mi chybíš ještě více. Čas je tak krutý. Ještě více těžké je se vidět. Připadá mi to jako věčnost, co jsi odešel. Mám blažený pocit. Dodává mi víru. Věřím, že budu znovu po dlouhé době šťastná.

Moc mi chybíš.

Zdál se mi sen. Byli jsme opět spolu. V tom snu jsme navštívili moji rodinu. Všichni nám přáli jen to dobré. Měla jsem z toho déjá vu. Pak z toho byla, ale noční můra. Nedal si mi vědět, zmizel jsi a už ses nevrátil. Nakonec mi došlo, že to byla realita. Udělal jsi to úmyslně? Vím, že ne.

Jak dlouho mám na tebe čekat?

V mém srdci nastává zima. I když je Srpen nebo Září pořád je mé srdce chladné a roztříštěné na milion kousků. Mé srdce by se dalo přirovnat k zamrzlému rybníku nebo vody stékající po větvích stromů. Ten chlad a mráz ustane jenom tehdy, když mě chytneš za ruku. Zdá se to jako věčnost, kdy jsi to naposled udělal. Kvůli tobě bych šla i na druhou stranu Země, jen abych tu zimu zastavila. Jak dlouho bude ještě padat sníh, než nastane uvnitř mého srdce jaro?

Kolik nocí mám být ještě vzhůru, než se potkáme?

Jako smítko prachu poletuji vzduchem. Razím si cestu ke svému osudu, ke své spřízněné duši. Jestliže ten poletující sníh je má duše, tak tě mohu zastihnout. Jedna z těch vloček, jež dopadá na tvé vlasy, mohu být já. Náhle ta zima ustane. Ten studený vítr ti nebude cuchat vlasy. Jednou jaro přijde. Všechny květiny budou zase pučet a kvést štěstím z naší lásky a setkání. Řekl jsi, že mám na tebe ještě chvíli počkat. Ještě musím zůstat pár nocí vzhůru, abych nepropásla tvůj příchod.

Změnil ses? Nebo jsem se změnila já?

Nesnáším to, co jsme po sobě zanechali. Myslím, že jsme se změnili oba. Nenávidím tě. Potom, co jsi odešel, nepřestala jsem na tebe myslet. Upřímně mi chybíš. Chybíš mi, tak moc, že bych kvůli tobě zastavila čas a vrátila bych všechno na začátek. Ale musím tě z mé hlavy vymazat. Bude to pro nás oba méně bolestivé. Bude to mnohem lepší, než mít na tebe matné vzpomínky plných slz a vzteku.

Kdy tě uvidím?

Zima pokračuje. Jsi jako bílý kouř z mých úst. Ten horký dech, jenž se žene mrazivou krajinou. Řekla jsem, že tě z mého života vymažu. Nemohu to udělat. Nemohu si tě nechat vzít. Vločky stále padají. Veřila jsem, že jaro konečně nastane a ty se objevíš.

Jak dlouho mám ještě čekat?

Ty víš všechno. Víš přeci, že jsi můj nejlepší přítel. Víš, že nikoho jiného nemám. Ráno i s jarem brzy zavládne. Protože temnota a jakékoli období v mém srdci nemůžou trvat věčně.

Jestliže budu ještě pár nocí vzhůru, konečně tě uvidím. Přijdu si pro tebe.

Co se to děje? Třešně pomalu rozkvétají. Celá krajina se začne barvit do různých odstínů barev. Zima uvnitř mé hrudi zahynula. Skoncoval jsi s mým chladným středem. Ta atmosféra byla zvláštní. Přeci jenom viděli jsme se po dlouhé době. Nevěděla jsem, zda tě mám obejmout nebo lehce políbit. Rozhodl jsi za mě.

Musím tvé srdce na chvíli nechat chladným. Vrátím se, až se vrátí jaro a ty si uvědomíš, jak moc důležitý pro tebe jsem. Jen chvíli počkej.

A měl pravdu. I přesto všechno jsem na něj nepřestala myslet.

Řekl, že se potkáme v první jarní den. A měl pravdu.


 

2 people judged this article.

Comments

1 Karis Karis | Email | Web | 8. march 2017 at 19:47 | React

Tbhhh, jsem se tady rozbrecela jak malý děcko xDDDD
Celou dobu mi v hlavě hraje Spring day a po zádech běhá husina >< xD
Strašně moc se mi líbilo, jakým stylem to bylo napsáno. Mělo to takové... Krásné kouzlo. Něco, co me nutilo číst rychleji a rychleji, ale přitom jsem se cítila tak... Idk, neumim to popsat:D
Uz melu z cesty :D
Prostě a jednoduše, povídka se moc povedla! ❤

2 Chia 지아 Chia 지아 | Web | 9. march 2017 at 21:23 | React

[1]: Doopravdy mockrát děkuji! ♥ Tvůj komentář mě moc potěšil! ^^

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement