My Dorama Update (February - March)

13. march 2017 at 20:57 | Chia 지아 |  kdramas
안녕 / Zdravím
Rozhodla jsem se napsat tento článek jenom z jediného důvodu. Jsem doopravdy závislá na sledování kdramas. Nedokážu si bez nich svůj život představit. A proto také jich mám hodně rozkoukaných, bohužel to má i špatné stránky. Sleduji jich tolik, že se mi děje jednotlivých doram promíchají. (Dokonce, když se tam objeví samý herec, nedokážu si vzpomenout na jméno v probíhajícím seriálu, tak jim říkam, tak jak si je pamatuji. :D Prostě si roli popletu.)Na tuhle doramu jsem se popravdě koukat vůbec nechtěla. Přišla mi taková zvláštní, ale nakonec jsem zapřemýšelela a podívala se mi. Z části se mi líbil i ten koncept, že ztroskotají na ostrově. Jako kdybych byla EXO stan, tak bych se na do podívala jen z jediného důvodu a to, že je tam Chanyeol. Vtipné je na tom to, že jsem si nepřečetla ani obsazení a ihned se do toho vrhla. (Měli jste vidět moji reakci, když na scénu přišel můj bias. Málem jsem dostala heartattack). Nejvíc jsou mi sympatičtí skoro všichni. Hlavně Bong Hee a Jia (ano, protože má v podstatě stejné jméno jako já přezdívku, akorát ja ji píši, jak se čte. )
Sakra já tam mám tak strašně velký OTP, že to není ani možné. No prostě Bong Hee a Joon jsou spolu sladcí af icon_28.gif image by Salisko. Chtěla bych to doporučit všem, co mají rádi "akci" a humor (doopravdy, je tam tolik vtipný částí, až jsem jednou nemohla a ležela jsem na zemi ♥ )
Sakra, jak já tyto šílený holky miluji. V podstatě celá kdrama je o jejich životě. Každá část je z jiného pohledu (teda, doufám, jsem jenom u páté části). Bože, je to trhlý až moc i na mě. Nejvíce z nich mám ráda Ji Myung a Ji Won. No čekám, jak se to dál vyvine, zatím mě to baví. Což je divné, jelikož jsem až moc vybíravá.


Na toto nemůžu říct nic jiného, než že to od začátku MILUJI! Humorné a zároveň hrozně cute. Sami se podívejte na herečku, co hraje hlavní postavu, no není k sežrání? Potom tam hraje i Jisoo a Hyungsik. Lepší kombinaci jsem si přát snad nemohla. Snažím se na to dívat se slovenskými titulky (To znělo zvláštně. Slovensky rozumím. Jen mám takovou chuť se na to dívat s aj titulkami, abych byla o něco napřed. Jako jsem to dělala u Hwarangu. No nevím. Zatím to je jenom ve hvězdách.) Nebudu nic spoilerovat, ale moc doporučuji.


I přes to všechno se snažím podívat na seriály o něco starší. K tomuto se nedokážu pořád dostat. Jsem bohužel zaseknutá u druhé epizody a netuším, kdy budu pokračovat. Už čtyři měsíce na tuto doramu nemám náladu, až se za sebe stydím. Ale je to vtipné a má to smysl. Nechápu, proč jsem se k tomu ještě nedostala :(


Ah, sama se za sebe stydím! Ještě jsem se na to stále nedodívala a už z toho mám depky. Zřejmě to bude asi kvůli tomu, že to mám vyspoilerovaný. Ale tak, co, když jsem o tom vždycky tak básnila, proč opět nezačít a tentokrát z plných plic. Omg Yoo Gong, nemůžu z něj. Je to boží to můžu jako jediné prohlásit.Já se nerada loučím a hlavně ne s touhle jedinečností. Dost mě zklamal i potěšil. Na konci jsem z něj měla hodně zvláštní pocit, jako by kousek mne po zhlédnutí chyběl. Často na tuto doramu myslím. Po dvacáté části (poslední) už jsem nevěděla, co mám dělat. Je to jako, kdybych si něco zamilovala a někdo mi to vzal. (Jako dítěti hračku). Byla to jako droga, dokonce i mí rodiče byli ochotní se na to se mnou dívat.
Mám díky tomu bolavé srdce. Nepatřím k těm, co to začali sledovat jen kvůli tomu, že tam hrál Kim Taehyung. Objevila jsem svoji platonickou lásku (ye, byl to Yeo Wool). Už se normálně neumím vyjadřovat. Jediné, co chci říct je to, že potřebuji na nějaké otázky ohledně Hwarangu znát odpověď.


Článek může být trochu zmatený, ale alespoň se seznámíte s tím, co sleduji.
 

5 people judged this article.

Comments

1 S c a r s S c a r s | Web | 19. march 2017 at 11:29 | React

O Missing Nine jsem dost slyšela a aktuálně je mám i seznamu, ale nejsem teď ve výrazné náladě sledovat víc doram najednou. :DDDD Goblin je ale na druhou stranu hrozně fajn i když taková bittersweet záležitost. Sledovala jsem to když to vycházelo a těšila se na každý díl. :D Sama teď v podstatě sleduju jen Strong Woman a zatím se mi to docela líbí. :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement