March 2017

Tsubasa Wo Kudasai をください

27. march 2017 at 16:15 | Chia 지아 |  Tsubasa Wo Kudasai をください
KNK - Seungjun x Jihun • alternative title: Please Give Me Wings • au!

plot summary: Příběh popisuje chlapce (Seungjun), jenž není stejný jako ostatní. V chování a v podstatě ve všem se liší. Avšak dokáže se ve svém okolí přizpůsobit a tímpádem se nikdo nic nedoví. Zavraždil své rodiče, jen aby mohl přežít. Povede se mu to? Hlavně, když do jeho života přijde někdo, kdo přivede jeho city zase k životu a zpečetí pod sakurou tak svůj osud?

Příběh má tři fáze, takže se nedivte, že budu po několika kapitolách měnit úvodní obrázek. Jojo, je to trochu inspirované hrou Yandere Simulator, pokud někdo zná. Ale jenom v pár věcech.

My Dorama Update (February - March)

13. march 2017 at 20:57 | Chia 지아 |  kdramas
안녕 / Zdravím
Rozhodla jsem se napsat tento článek jenom z jediného důvodu. Jsem doopravdy závislá na sledování kdramas. Nedokážu si bez nich svůj život představit. A proto také jich mám hodně rozkoukaných, bohužel to má i špatné stránky. Sleduji jich tolik, že se mi děje jednotlivých doram promíchají. (Dokonce, když se tam objeví samý herec, nedokážu si vzpomenout na jméno v probíhajícím seriálu, tak jim říkam, tak jak si je pamatuji. :D Prostě si roli popletu.)Na tuhle doramu jsem se popravdě koukat vůbec nechtěla. Přišla mi taková zvláštní, ale nakonec jsem zapřemýšelela a podívala se mi. Z části se mi líbil i ten koncept, že ztroskotají na ostrově. Jako kdybych byla EXO stan, tak bych se na do podívala jen z jediného důvodu a to, že je tam Chanyeol. Vtipné je na tom to, že jsem si nepřečetla ani obsazení a ihned se do toho vrhla. (Měli jste vidět moji reakci, když na scénu přišel můj bias. Málem jsem dostala heartattack). Nejvíc jsou mi sympatičtí skoro všichni. Hlavně Bong Hee a Jia (ano, protože má v podstatě stejné jméno jako já přezdívku, akorát ja ji píši, jak se čte. )
Sakra já tam mám tak strašně velký OTP, že to není ani možné. No prostě Bong Hee a Joon jsou spolu sladcí af icon_28.gif image by Salisko. Chtěla bych to doporučit všem, co mají rádi "akci" a humor (doopravdy, je tam tolik vtipný částí, až jsem jednou nemohla a ležela jsem na zemi ♥ )


Spring Day 봄날 (보고 싶다)

2. march 2017 at 15:30 | Chia 지아 |  oneshots
any bts member x reader • alternative title: 보고 싶다 (I Miss You) • 697 slov

No, vyberte si vašeho BTS biase. A pak si přečtěte krátký příběh.


Březnový Comeback

1. march 2017 at 20:12 | Chia 지아
안녕 / Zdravím

thredheart.gif image by Salisko Jak jste si mohli všimnout, tak jsem se rozhodla, že se zase na blog vrátím. Pořád jsem nad tím přemýšlela a nakonec jsem se plně rozhodla a myslím, že to bylo správné rozhodnutí. Je celkem zvláštní i to, že jsem si říkala, že žádné příběhy na kpop nenapíšu. (Ano to jsem si jednou řekla. O hodinu na to jsem napsala kapitolu o 1300 slov, I'm weird)

V tuto chvíli dopisuji příběh se jménem "starboy", kde se vyskytuje jeon jungkook. Použila bych někoho jiného, ale on se mi tam prostě hodí. icon_22.gif image by Salisko

thredheart.gif image by Salisko A taky jsem rozšířila svoje oblíbené skupiny. Takže místo jenom BTS a EXO, přidám k tomu Monsta x, Seventeen, BTOB, GOT7. Je toho víc, než co jsem psala předtím. icon_28.gif image by Salisko

화이팅~